Na úvodní stránku




Mladší žactvo si o víkendu rozdělilo tituly na Jižním Městě

Míla

2016-05-24

Stolní tenis

Přečteno: 704

Komentářů: 0


O uplynulém víkendu se v Praze na Jižním Městě konalo mistrovství České republiky mladšího žactva.


Zajímavé boje bylo možno sledovat o tomto víkendu ve sportovní hale Květnového vítězství na Jižním Městě v Praze, která hostila Mistrovství ČR ve stolním tenisu mladšího žactva. Pořádajícím oddílem byl TTC Elizza Praha.

 

Z nejzajímavějších výsledků

 

Čtvrtfinále mladších žáků

Bělík - Slezák 3:1(6,-10,5,8), Morávek - Květon 1:3(-8,12,-8,-8), Štalzer - Pešek 2:3(8,-6,-10,9,-8), Pachner - Stach 0:3(-5,-3,-7)

 

Semifinále mladších žáků

Bělík - Květon 3:1(8,-7,4,3), Pešek - Stach 3:2(-5,7,-5,9,3)

 

Finále mladších žáků

Bělík - Pešek 3:0(9,5,6)

 

Semifinále mladších žákyň

Záděrová - Vašendová 0:3(-6,-6,-8), Sommerová - Klempererová 2:3(-7,9,10,-11,-6)

 

Finále mladších žákyň

Vašendová - Klempererová 1:3(-9,-4,8,-8)

 

Semifinále čtyřhry mladších žáků

Bělík, Karel - Sedláček, Skotnica 3:1(-6,7,7,2), Květon, Pešek - Štalzer, Slezák 2:3(-7,7,-5,5,-9)

 

Finále čtyřhry mladších žáků

Bělík, Karel - Štalzer, Slezák 3:0(7,8,7)

 

Finále čtyřhry mladších žákyň

Záděrová, Sommerová - Klempererová, Plachá 3:0(5,10,8)

 

Semifinále smíšené čtyřhry

Bělík, Witoszová - Morávek, Záděrová 2:3(-5,10,-5,-9,-9), Štalzer, Vašendová - Stach, Hnojská 3:1(-10,8,3,8)

 

Finále smíšené čtyřhry

Morávek, Záděrová - Štalzer, Vašendová 1:3(-5,-10,11,-8)

 

Výsledky

 

Dvouhra mladších žáků: 1. Šimon Bělík - TJ Ostarva KST, 2. Ondřej Pešek - TJ Jiskra Třeboň, 3. Ondřej Květon - SK Jiskra Domažlice a Matěj Stach - SK DDM Kotlářka Praha

Dvouhra mladších žákyň: 1. Anna Klempererová - TJ Sokol PP Hradec Králové 2, 2. Jana Vašendová - TJ Sokol Kozlovice, 3. Linda Záděrová - TTC MS Brno a Helena Sommerová - SK DDM Kotlářka Praha

Čtyřhra mladších žáků: 1. Šimon Bělík - TJ Ostrava KST a Filip Karel - TJ SB Světlá nad Sázavou, 2. Adam Štalzer - SK Frýdlant nad Ostravicí a Rudolf Slezák - KST Zlín, 3. Michal Sedláček a Martin Skotnica - oba SK Frýdlant nad Ostravicí a Ondřej Květon - SK Jiskra Domažlice a Ondřej Pešek - TJ Jiskra Třeboň

Čtyřhra mladších žákyň: 1. Linda Záděrová - TTC MS Brno a Helena Sommerová - SK DDM Kotlářka Praha, 2. Anna Klempererová - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 a Liliana Plachá - TSM Kladno, 3. Barbora Březová - SK Frýdlant nad Ostravicí a Nela hanáková - TJ Sokol Vsetín a Klára Witoszová - SKST Baník Havířov a Andrea Hnojská - TJ Klatovy

Smíšená čtyřhra mladšího žactva: 1. Adam Štalzer - SK Frýdlant nad Ostravicí a Jana Vašendová - TJ Sokol Kozlovice, 2. Radim Morávek - TJ Jiskra Strážnice a Linda Záděrová - TTC MS Brno, 3. Šimon Bělík - TJ Ostrava KST a Klára Witoszová - SKST Baník Havířov a Matěj Stach - SK DDM Kotlářka Praha a Andrea Hnojská - TJ Klatovy

 

Fotografie z nedělních bojů najdete na http://www.ealbum.cz/fotky.php?id=327&strana=1.


Sdílet na Facebooku

Diskuse k článku

Přidej svůj názor



Zpět


Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2002-15
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
20.11.2017