Na úvodní stránku
V půlce víkendu

V pátek jsem ráno dělal celé dopoledne různé drobnosti v kanceláři, od skenování zápisů utkání a registrace, přes tisk cedulí do CST Ďáblice. Došlo i na účetnictví a dopoledne šíleně rychle uteklo. Vyběhl jsem na krátký nákup a po obědě jsem ještě dodělával další práci.

 

Večer jsem trénoval v Ďáblicích s Vaškem Zahradníkem. Následně jsme si potom připravoval vše na Jarní turnaj mládeže, který tam byl v sobotu. Přes nioc jsme tam přespal, takže mi stačilo vstát ráno před sedmou hodinou, abych ještě utřel stoly. Počítadla ke stolům jsem si nachystal už v pátek.

 

Ráno dorazilo sedm hráčů - čtyři do nejmladšího žactva a tři do staršího žactva (z toho dva mladší žáci). Mladší žáci zůstalůi do odpoledne a k nim přibyli další dva mladší žáci. Z TTC Praha byli bohužel jenom tři hráči. Reportáž z turnaje najdete na http://www.pinecvpraze.cz/clanek.php?id=770.

 

Dnes už končím, zítra mě čekají redaktorské povinnosti a pokusím se zpracovat i nějaké fotografie z dnešního turnaje.Přidání komentáře k článku V půlce víkenduNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2002-15
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
17.01.2019