Na úvodní stránku
Dnes měly být hotovy zbylé dvě sekce

Dopoledne jsem zařizoval věci kolem čtvrteční brigády v Centru stolního tenisu Ďáblice, kde budeme od rána od 9 hodin vysávat a potom vytírat. Pak jsem ještě řešil předkládání utkání pražského přeboru a najednou byl čas jít nakoupit a naobědvat se.

 

Po obědě, než jsem se rozkoukal, bylo 14 hodin atím i čas schůze Představenstva TJ Stolní tenis Praha. Ta trvala sice krátce přes hodinu, ale vyplynulo z ní spousta úkolů. Pak Krčil své závazky přenesl z TTC Praha na TJ Stolní tenis Praha, což pro mě znamenalo sepsání trojdohody a následné proúčtování. Takže 30 minut práce navíc. Potom evidence nákladů a darů, vytištění zápisu, jeho skenování a další drobnosti a najednou byl čas na večeři.

 

Teď, když jsem po celém dni pořádně utahaný, nemám už na práci na osobní stránce ani pomyšlení, protože je už 20 hodin a v pracovním tempu jsem už od 8 hodin od rána. To jsem chtěl ještě vyplnit kontrolní protokol k bytu a nebytovému prostoru Internet mládeži z.s., protože jsem nemohl být doma při kontrole (samozřejmě jsem byl ten den pracovně v CST Ďáblice).

 

Takže kdy se dostanu k pokračování práce na stránce. Nevím. Zítra asi ne, protože potřebuju vyřídit s podnájemníkem garáže, že neplatí už od září nájem. Potom potřebuju dioma aspoň minimálně uklidit, hlavně vynést odpadky netříděné i tříděné a při tom čekat, jestli přinese listonoška stavební povolení na plynovou přípojku do sokolovny v Ďáblicích. Možná jednu sekci zkusím rozpracovat, ale stačí, aby do toho přišla jakákoli maličkost a už na to bude tak málo času, že bych to nedodělal a programování není věc, která se dá dělat na pětkrát po deseti minutách.

 

Ve čtvrtek budu celý den v Ďáblicích. V pátek bych snda trochu času mít mohl, ale čeká mě nákup na víkend a redaktorské povinnosti.A možná cesta na poštu pro stavební povolení, poklud ho listonoška nepřinese zítra (ve středu), ale až ve čtvrtek, kdy nebudu celý den doma.

 

O víkendu se jdu dívat na 1. ligu na KT Praha. To je nutný relax, bez kterého bych asi tenhle týden bez psychické újmy na svém zdraví nepřežil. Navíc je i teoretická možnost, že tam půjdu pracovně jako vrchní rozhodčí, protože jsem pro tyhle utkání jako náhradník.Přidání komentáře k článku Dnes měly být hotovy zbylé dvě sekceNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2002-15
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
17.01.2019