Na úvodní stránku
Uprostřed Vánoc

Ráno jsem si pořádně přispal, vstával jsem až kolem půl deváté. Takže ranní hygiena, ranní zdravotní cvičení kvůli kotníku a páteři a potom snídaně – vánočka a kakao. Po snídani jsem chvíli pracoval. Zaevidoval jsem nějaké příjmy a výdaje do tabulky TJ Stolní tenis Praha. Potom jsem ještě napsal článek na Magazín TTC Praha se souhrnem výsledků letošního posledního kola pražského přeboru družstev dospělých.

 

K obědu jsem si uvařil špenát s bramborovým knedlíkem a volksé oko. Skoro jsem myslel, že nebudu ani obědvat, jak jsem byl přejezený. Je zajímavé, jak když si sám bvařím, jsou ta jídla nejméně dvakrát sitější, než hotovky z krabičky nebo jídlo v restauraci.

 

Po obědě jsem si na chvilku zdřímnul a potom jsem si dal kafe a ještě jsme schválil zbytek inzerátů na Dětské seznamce. Potom jsem úderem 14. hodiny vyrážel na návštěvu za jedním svým známým.

 

Na návštěvě jsem se zdržel asi čtyři a půl hodiny. Povídali jsem si a koukali jsem na pár slovenských filmů. Nejprve jsem koukali na film Rukojemník, jehož děj se odehrává kolem roku 1968. Je to o chlapci, jehož rodiče emigrovali do Rakouska a on zde žije s prarodiči. Kratší film Superhrdinovia je zase o z prostředí letního týábora a cyklistických závodů.

 

Když jsme známému vyprávěl, jak mě vezl v úterý na metro Milan Orlowski, tak si vzpomněl, že má film Maturita za školou, kde Orlowski hraje.

 

Domů jsem dorazil kolem 19 hodiny, kdy už jsem pěkně vytrávil a měl jsem konečně zase hlad. Tak jsem si udělal chlebíčky. Nyní dopisuju deníček a po jeho publikování už budu dnes odpočívat.Přidání komentáře k článku Uprostřed VánocNadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2002-15
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je úterý
19.03.2019