Na úvodní stránku
PF 2018

Koukám, že letos jsem sem napsal pouze šest článečků. Loni mnohonásobně více, ani se mě je nechce počítat. Prostě hodně.

 

Letos je méně času, ale i méně chuti psát. K psaní mě inspirovaly pouze výjimečné události, jako byly mé rozhodcovské mise na kistrovcví ČR staršího a mladšího žactva a potom už prázdninová dovolená ka tréninkových kempech stolního tenisu v Hluku a v Liberci. Na podzimm jsem potom zdárně dokončil trenérskou licenci B. Vše se tedy váže na stolní tenis, kterým jsem letos žil nejvíce.

 

Určitě by sem patřil ještě článeček o Plesu stolních tenistů, který jsme pořádali 25. 3. 2017 a z nějž můžete najít reportáž zde. S plesem bylo hodně práce, ale stálo to za to. Proto připravujeme další Ples stolních tenistů na 17. 3. 2018.

 

Jinak bohužel převažovaly starosti a o těch jsem zde psát nechtěl. Ale našly by se ještě i radosti, např. úspěšný 3. ročník Velké ceny Centra stolního tenisu Ďáblice, který jsme uspořádali pro děti a mládež. Bylo to sedm turnajů ve stolním tenisu s velmi dobrou účastí. Tečkou za loňskou sezónou byl i velmi dobře obsazený Rodinný turnaj dvougeneračních družstev 17. 6. 2017.

 

Letošní sezóna pro TTC Praha už tak dobře nezačala. Loni nám postoupily čtyři týmy – A tým z 2. do 1. třídy, C a D týmy z 6. do 5. tříd a E tým z 7. třídy do 6. třídy. Letos ale ubylo pár hráčů a tak s výjimkou nového A týmu (divize), B týmu (loňské áčko) a E týmu si naše týmy moc dobře nevedou a bojují spíše o záchranu.

 

Konec roku je spíše v znamení starostí a to jak osobních, tak se sokolovnou v Ďáblicích. Starosti jsou hlavně finanční. Tak snad rok 2018 přinese zlepšení.Přidání komentáře k článku PF 2018Nadpis:


Autor:


Email:


Komentář:
Kontrolní součin: jedenáct krát pět =Provozuje a vytvořil Ing. Miloslav Fuček - MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2002-15
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
22.07.2019